La ce au fost supuși fanii Stelei înainte de meciul cu Oțelul: Percheziție în corturi și fotografierea buletinelor

Fanii Stelei nu și-a făcut apariția într-un număr foarte mare la meciul cu Oțelul Galați, câștigat cu 1-0, din cauza procedurilor la care au fost supuși la intrarea în stadion.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro