Încă o reziliere la Dinamo! Echipa lui Ovidiu Burcă rămâne și fără jucători, și fără meciuri amicale. UPDATE: Cu cine joacă sâmbătă

Câinii s-au mai despărțit de un fotbalist, după plecările lui Alin Dudea, Vasile Buhăescu și Ștefan Fara.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro