În urmă cu 15 ani, Djokovic câștiga primul titlu de mare șlem. Duminică, va lupta pentru al 22-lea

În data de 27 ianuarie 2008, Novak Djokovic îl învingea pe Jo-Wilfried Tsonga, în fianla Openului Australian 2008.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro