„Îi mai dădeam o amendă, dar înainte de meci îl pupam: Treci să joci titular, du-te naibii!”. Ion Marin, dezvăluiri tari despre Dinamo

Am discutat cu Ion Marin, selecționerul naționalei de juniori Under 19, și despre actuala echipă a lui Dinamo, dar și despre perioada în care cel supranumit „Săpăligă” juca pentru „câini” sau, mai târziu, îi antrena pe aceștia.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro