Gloria Bistrița a mai făcut o victimă în Liga Campionilor la handbal feminin. Serie formidabilă

Gloria Bistriţa a învins duminică, pe teren propriu, formaţia germană Borussia Dortmund, scor 36-32 (18-15), în etapa a VII-a din Grupa A a Ligii Campionilor. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro