Gigi Becali mai vrea un jucător din Superligă la FCSB: ”Dau trei milioane de euro”

Gigi Becali a investit aproape două milioane de euro în transferuri în această perioadă de mercato, dar mai vrea să aducă un jucător la FCSB.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro