Gigi Becali a primit mesaj de la Horațiu Feșnic după meciul cu Rapid: Nea Gigi, iartă-mă!

Gigi Becali susține că a primit o replică de la arbitrul Horațiu Feșnic după meciul Rapid - FCSB 1-0.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro