Fotbaliști cu 11 titluri în România, liberi de contract! Supercampionul cu FCSB și CFR nu a mai jucat un an

În teorie, perioada de transferuri s-a încheiat la 12 februarie în Superliga României. Câțiva fotbaliști importați, campioni în țara noastră, sunt liberi de contract.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro