Fostul jucător al FCSB-ului a semnat! Anunțul făcut de echipa din Superliga

FC Argeș a anunțat oficial că l-a adus pe Vadim Rață, care a evoluat ultima oară la ”U” Cluj.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro