Fostul golgheter al Ligii 1 a fost omis de la convocări și crede că merita o șansă: "Măcar un meci"

A jucat într-o perioadă în care primul eșalon de la noi avea atacanți de top. Alți 'nouari' de clasă evoluau în străinătate.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro