Florin Pîrvu a spus tot la finalul meciului cu UTA Arad: Nu meritam să pierdem!

Petrolul Ploiești a pierdut la limită, scor 1-0, meciul disputat în deplasare, pe terenul lui UTA Arad, în etapa cu numărul 27 din Superliga.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro