FC Argeș primește o lovitură dură. Schumacher și-a dat demisia: Nu pot să fac asta!

Constantin Schumacher era antrenorul secund al echipei și singurul personaj de la FC Argeș care deținea licența PRO.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro