Echipa cu pretenții din Liga 2 a rămas fără antrenor: „S-a încheiat pe cale amiabilă!”

Anunțul serii din Liga 2: „Îi mulțumim pentru munca depusă și îi dorim mult succes!”


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro