Dumitru Dragomir și-a luat rămas bun de la Mircea Lucescu: ”Sportul ăsta distruge vieți, dar dă mari bucurii!”

Dumitru Dragomir, fostul președinte al Ligii Profesioniste de Fotbal, și-a făcut apariția joi dimineață la Arena Națională, pentru a-și lua rămas bun de la cel care a fost Mircea Lucescu. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro