Doi rapidiști au petrecut în club după înfrângerea cu Poli Iași. Prima reacție a oficialilor giuleșteni

Rapid Bucureşti a suferit primul eșec din acest an, după ce a fost învinsă de Poli Iaşi cu scorul de 3-1, în deplasare, în etapa a 27-a a Superligii.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro