Dinamo și Steaua au făcut instrucție în Cupa României și s-au calificat în sferturile de finală!

Joi s-au disputat mai multe meciuri din turul al doilea al competiției.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro