Dinamo, fără antrenor la ”Eternul Derby”! Zeljko Kopic, criză de nervi la meciul cu Hermannstadt

Dinamo va juca împotriva celor de la FCSB, pe 30 octombrie, în Cupa României. În campionat, roș-albaștrii s-au impus cu 2-0, în partida disputată pe 20 octombrie.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro