Dinamo a anunțat unde se va juca derby-ul cu Steaua din Liga 2

Dinamo a anunțat oficial unde se va juca meciul cu Steaua, programat vineri, 9 septembrie, de la 21:30.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro