Devenit antrenor în Anglia, Kolo Toure a fost dat afară după două luni! Nu a câștigat niciun meci și a dus echipa pe ultimul loc

Fostul fundaș al lui Arsenal și Manchester City fusese instalat manager la Wigan la sfârșitul lui noiembrie.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro