Daniel Șerbănică nu s-a ferit, după eliminarea din Slobozia - FCSB: „La baschet se dădea fault”

Unirea Slobozia a pierdut luni seară, la Clinceni, scor 0-2 cu FCSB, în etapa a 20-a din SuperLigă, iar momentul care a decis soarta partidei a venit în repriza a doua, odată cu eliminarea lui Daniel Șerbănică.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro