Curățenie de vară! Echipa a rămas cu „6-7 jucători” după retrogradare

CSM Focșani e în pragul colapsului sportiv, după retrogradarea în Liga 3. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro