Curățenie de vară după ce echipa a retrogradat: "Am rămas cu 6-7 jucători!"

După un sezon dezastruos în Liga 2, finalizat cu retrogradarea, CSM Focșani pare că dispare complet din peisajul fotbalului românesc. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro