Conducerea lui Rapid a reacționat după gesturile obscene făcute de Marius Șumudică în derby-ul cu FCSB

Rapid a remizat cu FCSB pe Arena Națională, scor 0-0, iar, la finalul meciului, Marius Șumudică a încins spiritele.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro