Ce și-ar fi dorit Mircea Lucescu să facă în ziua în care trebuia să iasă din spital: „Prea mult fără treabă nu voi sta”

Mircea Lucescu a decedat marți seară, pe 7 aprilie, la Spitalul Universitar de Urgență din București. „Il Luce” a fost internat pe 29 martie.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro