Bere și limbaj colorat: Jessica Pegula, comportament neobișnuit la conferința de presă, după eșecul cu Iga Swiatek

Jessica Pegula a băut bere și a înjurat la conferința de presă organizată după eșecul suferit în fața Igăi Swiatek, în sferturile US Open 2022.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro