Ana Bogdan, eliminată de la WTA Hong Kong! Românca a pierdut în două seturi

După eliminarea suferită de Simona Halep (883 WTA) în primul tur la WTA 250 Hong Kong, după 3-6, 3-6 cu Yue Yuan, a venit și rândul Anei Bogdan (112 WTA).


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro