Al patrulea român plecat de la Fiorentina în această vară și-a găsit echipă. Tot în Italia!

Alex Adamcsik, care a părăsit gruparea viola alături de Louis Munteanu, Eduard Duțu și Andrei David, a semnat pe trei sezoane cu Padova.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro