A fost sânge la Buzău - Dinamo, dar nu s-a dat penalty! Explicația lui Ion Crăciunescu

Fostul arbitru internațional a analizat decizia lui Andrei Moroiță, de a nu acorda lovitură de la 11 metri la meciul Gloria Buzău - Dinamo, 2-2.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro