3 înfrângeri în 4 turnee jucate în 2022 pentru Simona Halep: de când nu a mai pierdut două meciuri la rând în WTA

Excluzând perioada în care a fost afectată de accidentări în 2021, Simona Halep nu a mai pierdut două meciuri la rând din toamna anului 2019.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro