Răsturnare de situație la Dinamo! Echipa lui Nicolae Badea nu s-a mai înscris în Liga 3

ACS FC Dinamo, clubul patronat de Nicolae Badea, nu va participa în noul sezon al Ligii a 3-a, deși își câștigase dreptul sportiv de a continua în competiție. Fără un anunț prealabil și fără vreo indicație că va dispărea din peisajul fotbalului românesc, echipa a ratat termenul-limită pentru înscriere, 15 iulie, iar semnalele sunt clare: […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera