Regretul lui Dan Petrescu după Sepsi – CFR Cluj 3-0: „Îmi pare rău. Am jucat mai bine în 10”. Antrenorul e cu moralul la pământ. „Riscăm să nu fim în Europa, dacă terminăm pe 4 în play-off suntem pa”

Regretul lui Dan Petrescu după Sepsi – CFR Cluj 3-0: „Îmi pare rău. Am jucat mai bine în 10”. Antrenorul e cu moralul la pământ. „Riscăm să nu fim în Europa, dacă terminăm pe 4 în play-off suntem pa”

Regretul lui Dan Petrescu după Sepsi – CFR Cluj 3-0, duel care a marcat eliminarea echipei sale din Cupa României, este reprezentat de faptul că nu a introdus în teren mai multe rezerve. Tehnicianul spune […] The post Regretul lui Dan Petrescu după Sepsi – CFR Cluj 3-0: „Îmi pare rău. Am jucat mai bine în 10”. Antrenorul e cu moralul la pământ. „Riscăm să nu fim în Europa, dacă terminăm pe 4 în play-off suntem pa” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport