Prima reacție a Cristinei Neagu după eșecul cu Olanda! A acuzat arbitrajul celor doi norvegieni

Prima reacție a Cristinei Neagu după eșecul cu Olanda! A acuzat arbitrajul celor doi norvegieni

România-Olanda s-a terminat 28-29 la handbal feminin la Euro 2022, sâmbătă seara, însă Cristina Neagu n-a făcut unul dintre meciurile bune, marcând doar trei goluri. A acuzat arbitrajul partidei, meci condus de doi norvegieni. Jucătoarea […] The post Prima reacție a Cristinei Neagu după eșecul cu Olanda! A acuzat arbitrajul celor doi norvegieni appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport