Poli Timișoara a ajuns ultima în Liga 2 după eșecul cu Ripensia. Octavian Benga: ”Nicio echipă nu a meritat victoria. Câțiva jucători m-au dezamăgit”

Poli Timișoara a ajuns ultima în Liga 2 după eșecul cu Ripensia. Octavian Benga: ”Nicio echipă nu a meritat victoria. Câțiva jucători m-au dezamăgit”

Revenit de șase runde pe banca echipei Poli Timișoara, Octavian Benga a reușit trei egaluri în calitate de antrenor principal al alb-violeților și rămâne fără victorie după partida pierdută cu 1-0 contra rivalei locale Ripensia. […] The post Poli Timișoara a ajuns ultima în Liga 2 după eșecul cu Ripensia. Octavian Benga: ”Nicio echipă nu a meritat victoria. Câțiva jucători m-au dezamăgit” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport