Gigi Becali, furios că a pierdut titlul, a decis în noapte ca alți doi fotbalişti cu contracte şi ani buni la FCSB să fie dați afară: „Să plece liber, ai luat destui bani, pleacă!”

Gigi Becali, furios că a pierdut titlul, a decis în noapte ca alți doi fotbalişti cu contracte şi ani buni la FCSB să fie dați afară: „Să plece liber, ai luat destui bani, pleacă!”

Farul Constanța s-a impus contra celor de la FCSB, scor 3-2, în etapa a 9-a din play-off-ul Superligii. În urma acestei victorii, formația constănțeană a reușit să câștige matematic campionatul în fața grupării roș-albastre. După […] The post Gigi Becali, furios că a pierdut titlul, a decis în noapte ca alți doi fotbalişti cu contracte şi ani buni la FCSB să fie dați afară: „Să plece liber, ai luat destui bani, pleacă!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport