Gică Hagi a intrat în direct la TV şi i-a transmis un mesaj lui Ilie Dumitrescu, după ce Farul a învins-o pe FCSB, echipa prietenului Gigi Becali: „Na, Ilie, că am făcut-o tot ca mine!”. La ce se referea „Regele”

Gică Hagi a intrat în direct la TV şi i-a transmis un mesaj lui Ilie Dumitrescu, după ce Farul a învins-o pe FCSB, echipa prietenului Gigi Becali: „Na, Ilie, că am făcut-o tot ca mine!”. La ce se referea „Regele”

La scurt timp după Farul – FCSB 3-2, meci care a dus titlul la Constanța, Gică Hagi i-a transmis un mesaj lui Ilie Dumitrescu. Managerul Farului a ținut să îi facă o precizare importantă fostului […] The post Gică Hagi a intrat în direct la TV şi i-a transmis un mesaj lui Ilie Dumitrescu, după ce Farul a învins-o pe FCSB, echipa prietenului Gigi Becali: „Na, Ilie, că am făcut-o tot ca mine!”. La ce se referea „Regele” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport