Gabi Tamaș, înaintea meciului din „Ștefan cel Mare”: „Ţin cu Dinamo! Acum ce să fac, să mă dau la o parte?”

Gabi Tamaș, înaintea meciului din „Ștefan cel Mare”: „Ţin cu Dinamo! Acum ce să fac, să mă dau la o parte?”

Dinamo este la un pas de retrogradare, cel mai greu moment din istoria clubului din Șoseaua Ștefan cel Mare. Echipa are mare nevoie de victorii în următoarele etape pentru a putea păstra şansele în lupta […] The post Gabi Tamaș, înaintea meciului din „Ștefan cel Mare”: „Ţin cu Dinamo! Acum ce să fac, să mă dau la o parte?” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport