Florin Gardoș n-are milă de FCSB după umilința cu Silkerborg: „Îmi vine să mă reapuc când văd ce se întâmplă”

Florin Gardoș n-are milă de FCSB după umilința cu Silkerborg: „Îmi vine să mă reapuc când văd ce se întâmplă”

Florin Gardoș vine cu o replică acidă după Silkeborg – FCSB 5-0, meci care va rămâne în istoria negativă a roș-albaștrilor. Fostul fundaș central s-a arătat extrem de dezamăgit de modul în care apărarea lui […] The post Florin Gardoș n-are milă de FCSB după umilința cu Silkerborg: „Îmi vine să mă reapuc când văd ce se întâmplă” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport