Dinamo, haos total după înfrângerea cu Astra din Cupa României. „Și-a pierdut identitatea! Nu se poate mai mult!”

Dinamo, haos total după înfrângerea cu Astra din Cupa României. „Și-a pierdut identitatea! Nu se poate mai mult!”

Haos total la Dinamo după înfrângerea cu Astra Giurgiu din manșa tur a semifinalelor Cupei României, scor 0-1. Gigi Mulțescu a decis să își dea demisia la finalul partidei pierdute cu Astra Giurgiu, iar la […] The post Dinamo, haos total după înfrângerea cu Astra din Cupa României. „Și-a pierdut identitatea! Nu se poate mai mult!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport