Consiliul Director al lui FC Argeș a tăiat în carne vie după retrogradarea în Liga 2. Bogdan Vintilă out, iar în Trivale vor mai rămâne doar șase jucători din lotul actual! | EXCLUSIV

Consiliul Director al lui FC Argeș a tăiat în carne vie după retrogradarea în Liga 2. Bogdan Vintilă out, iar în Trivale vor mai rămâne doar șase jucători din lotul actual! | EXCLUSIV

Retrogradarea echipei FC Argeș în Liga 2 a agitat serios apele în Tivale, iar membrii Consiliului Director au fost nevoiți să ia niște decizii radicale. Piteștenii susțin în continuare că Garita se poate folosi de […] The post Consiliul Director al lui FC Argeș a tăiat în carne vie după retrogradarea în Liga 2. Bogdan Vintilă out, iar în Trivale vor mai rămâne doar șase jucători din lotul actual! | EXCLUSIV appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport