„Am pierdut 15.000.000 de euro”. Patronul din Superliga a „tocat” suma uriașă: „M-am dus în groapă”

„Am pierdut 15.000.000 de euro”. Patronul din Superliga a „tocat” suma uriașă: „M-am dus în groapă”

Un patron din Superliga României a dezvăluit că a „tocat” o sumă uriașă de bani de când este implicat în fotbal și a explicat cum reușește să facă față pretențiilor salariale tot mai mari pe […] The post „Am pierdut 15.000.000 de euro”. Patronul din Superliga a „tocat” suma uriașă: „M-am dus în groapă” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport