Un Logan a luat foc pe mijlocul șoselei după un accident, în Sectorul 3 din București. În mașină erau o mamă și cele două fiice ale sale

Un Logan a luat foc pe mijlocul șoselei după un accident, în Sectorul 3 din București. În mașină erau o mamă și cele două fiice ale sale

Un accident s-a produs luni, 15 iunie 2026, pe Bulevardul Camil Ressu, în Sectorul 3 din București, în urma căruia un Logan a luat foc pe mijlocul șoselei. Sursă video: Facebook/ Info Trafic București Ilfov În mașină se aflau o mamă și cele două fetițe ale sale, care s-au autoevacuat înainte să se amplifice focul, […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea