Reacția lui Săndel Bălan după ce Andreea Bălan a pierdut 90.000 de euro: „E dureros. Știe cineva cât a muncit ea?”. Cum a rămas fără bani

Reacția lui Săndel Bălan după ce Andreea Bălan a pierdut 90.000 de euro: „E dureros. Știe cineva cât a muncit ea?”. Cum a rămas fără bani

Săndel Bălan a făcut primele declarații după ce Andreea Bălan a pierdut 90.000 de euro. Într-un interviu pentru Click, tatăl cântăreței a susținut că îi pare enorm de rău că fiica lui a pierdut banii, mai ales că el știe cât de mult ea a muncit. Andreea Bălan a rămas fără 90.000 de euro după […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea