PSD tot nu își asumă intrarea la guvernare, dar recunoaște că rotativa cu PNL „e o variantă foarte probabilă”

PSD tot nu își asumă intrarea la guvernare, dar recunoaște că rotativa cu PNL „e o variantă foarte probabilă”

PSD nu și-a asumat încă intrarea la guvernare, însă recunoaște că rotativa cu PNL este o variantă „foarte probabilă”. După consultările de la Palatul Cotroceni, PSD va organiza un referendum intern pentru a decide dacă intră la guvernare. „Există un calendar deja anunțat, cu consultări care încep joi dimineață. PSD va participa, așa cum am […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea