Mesajul lui George Burcea la un an de la despărțirea de Viviana Sposub. Ce îl deranjează pe actor

Mesajul lui George Burcea la un an de la despărțirea de Viviana Sposub. Ce îl deranjează pe actor

A trecut aproape un an de la momentul în care George Burcea și Viviana Sposub au decis să își urmeze drumurile separat. De curând, actorul a postat un mesaj scurt, dar încărcat de semnificație. George Burcea și Viviana Sposub au fost considerați mult timp unul dintre cele mai îndrăgite cupluri din showbizul autohton. Relația lor […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea