Ce amenzi a primit un șofer filmat de două ori fără centură în 10 minute, în Ungaria

Ce amenzi a primit un șofer filmat de două ori fără centură în 10 minute, în Ungaria

József, un șofer din județul Jász-Nagykun-Szolnok, estul Ungariei, a primit 4 amenzi a câte 20.000 de forinți fiecare, circa 50 de euro, în două săptămâni din cauză că nu purta centura de siguranță la volan, relatează Blikk. Două dintre ele au fost la 10 minute una de alta. Sistemul de camere VÉDA a devenit mai […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea