Asistentă medicală, găsită moartă de colegii ei, în timp ce era de gardă la Spitalul Județean Sibiu

Asistentă medicală, găsită moartă de colegii ei, în timp ce era de gardă la Spitalul Județean Sibiu

Este anchetă la spitalul din Sibiu după ce o asistentă medicală, în vârstă de 51 de ani, a murit în timp ce era de gardă, răpusă de un infarct, relatează Antena 3. Inspectorii ITM Sibiu au deschis o anchetă pentru a stabili împrejurările în care femeia și-a pierdut viața. Ana Simon Ilcuș era asistentă pe […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea