Mesaj dur transmis de Elena Udrea după vacanța la Mamaia: "Este un dezastru!"

Mesaj dur transmis de Elena Udrea după vacanța la Mamaia: "Este un dezastru!"

Fostul ministru al Turismului, Elena Udrea, a transmis un mesaj critic pe rețelele de socializare după o vizită recentă la Mamaia, unde a petrecut câteva zile de vacanță alături de fiica sa.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National