„Zidul galben”, din nou lângă jucătorii României » Apariție surpriză a unui jucător lângă sute de fani care au venit la antrenamentul „naționalei”

„Zidul galben”, din nou lângă jucătorii României » Apariție surpriză a unui jucător lângă sute de fani care au venit la antrenamentul „naționalei”

România și-a continuat azi drumul spre Campionatul Mondial 2026, cu un al doilea antrenament. De data asta, într-o formulă extinsă, dar și cu sprijinul fanilor, în ciuda vremii nevaforabile. Primul meci din campania de calificare la CM 2026 va fi contra Bosniei și Herțegovina, pe 21 martie, de la ora 21:45, pe Arena Națională. Trei zile mai târziu, de la aceeași oră se va juca San Marino - România. România – Bosnia va fi transmis de Antena 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor