Zeljko Kopic, înainte de Dinamo - UTA: „Suntem pregătiți să luăm toate cele 3 puncte. Nu am arătat bine în ultimele minute ale meciului cu FCSB”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor