Zeljko Kopic a remarcat doi jucători în România - Bosnia: „Altceva!”

Zeljko Kopic a remarcat doi jucători în România - Bosnia: „Altceva!”

Tehnicianul lui Dinamo, Zeljko Kopic (47 ani), s-a arătat dezamăgit de performanța „tricolorilor” din această seară. România a debutat cu o înfrângere în preliminariile UEFA pentru Cupa Mondială din 2026. Naționala a fost înfrântă de Bosnia, prin golul înscris de Gigovic, în minutul 14. Zeljko Kopic și-a împărtășit opinia despre startul ratat al naționalei României. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor